Vaši Naši

o andělíčkovi a zemi mrtvých

53368_12.jpg
když se ti už uplně z každýho vybíjej baterky, nejvíce pak z tebe samotnýho, protože do tebe ty druhý už dávno nalezli, jseš jima prosáklej tak, že i o samotě ti mluvěj v hlavě, je tu správně nesmyslná, systémově špatná, přesto však pro jakýsi nebeský elementy výhodná hra. přisouděj ti pobejt zas na čas v říši mrtvých. je to celý podvod, vůbec neumřeš, ale vybitý baterie to vymění. a vykouzlí zas jakýsi emoce. a odplaví to všechny stíny těch, co ti překážej v hlavě.

funguje takový to, že pakliže si pro tebe tam dolu přijde andělíček strážníček, vkusně zamaskovanej za hvězdu mořskou, noční panenku, kterýžto entitě pak tradičně zas musíš slíbit toto a tamto, jen kvůli tomu, aby tě vytáhla z mrtvé fáze znovu do nějaké té roviny méně vedoucí dozadu, někam do časů, který už jsou pryč. tedy jinými slovy z říše mrtvých. no a ta vaše smlouva zas jako vždycky bude fungovat, díky tomu zas vylejzáš ze země mrtvých, kde jsi chtěl mít jen věčný klid.

když jdeš dozadu, tak to tam už znáš. a je to doopravdy klidná řeka.

ale v rámci takový tý hry na schovávanou sis todle jen myslel, že se vracíš, andělíček to samo sebou ví mnohem líp, jak a co s tebou, a taky tě může vydírat. zas něco naslibuješ, jen aby to připomínalo nabitý baterky. který ty chceš třeba jen pro ten zpětný chod. jsou to technický detaily, který tě nezajímaj, ale v principu místo výdeje funguje zas příjem tý energie. přes ten pobyt v říši mrtvých je to naopak přepólovaný všechno.

a s tebou to bude znovu jak s pružinovým autíčkem, co se natahovalo tahem dozadu, aby poté jelo dopředu, no a když se pružina přetáhne, dá rozum, že praskne. a bude konec. nebo do tebe ještě chvilku bude cvrnkat andělíček, ale nakonec už tě neukecá, prostě mu znovu žádný sliby dávat nebudeš a bude.
19.04.2013 21:04:19
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one