Vaši Naši
Vaši Naši - obrázek

Vaši Naši - obrázek

Je to smutné, ale je to tak. Jsou věci, které je skoro lepší nechat si pro sebe, lépe řečeno, člověk se obává, že nebude pochopen, ale přesto v sobě najde chuť o těchto záležitostech mluvit. Jsou Vaši a jsou Naši. Mezi Našimi, samo sebou bráno z mého zorného úhlu, jsou ti, kteří cestují do různých světů. Vaši jsou ti ostatní. S těmi jde být zadobře, ale nejsou pro člověka směrodatní. V otázkách spirituelních. 

Jakože prý tři oči, to je dle mého pro solitéry, mnohem krásnější je methoda čtyř očí, kdy myslíme na někoho, koho máme moc rádi. Za zavřenými víčky se objevuje nejdříve jakýsi světelný roj. Chaos. Ale postupem času se tato etapa zrychlí či úplně vymizí. Hezčí fáze je moment, kdy se objevují oči. Zabarvené podle toho, jak to s fantazijním člověkem je. Nakolik zde pracuje empatie či přenos, nakolik jde o jakýsi třeba autosugestivní element, to nevím.

Oči mění tvar, ze smutku přecházejí do radosti, v pěkných okamžicích se objeví celá tvář. Mnohdy se mění ve zvířecí, lidskou, mýtickou, božskou a nevysvětlitelnou, z jakýchsi zdrojů záhadných nasvícenou či něco takového.

Když je dobré rozpoložení a nic vnějšího nebrání, lze světlo očí rozsvítit do jakéhosi paprsku. Ten pak prochází, tento světelný tunel, od středu čela do temene hlavy. Tudy se dá odcestovat. Dozadu či dopředu. Nahoru či dolů. Při hodně velké síle jde vylétnout rovnou nahoru po vlákně či jakousi chodbou, kdy celá horní půlka hlavy se otevře.

Kudy všudy se pak dá cestovat, to nejde vypočítat. Dobré je ale se umět vrátit. To je na celé věci nejtěžší. Návrat bez tvrdého dopadu či nějakého omylu. Je velmi pěkné, když něco ze světů Jinde se objeví i tady. Ovšem opatrně se synchronicitami, skrytými nápovědami a podobně. To je třeba úplně omezit na minimum, nebo to brát jako hru. Kterou s člověkem někdo hraje. Jedno kdo.

Ale cestování není hra, cestovat se doopravdy musí s doladěnými opatřeními jako je energie, srdce-bušení, dech a podobně. Vše musí šlapat.

Krásné jsou i kratičké cesty. Které nevedou do říší, utnou se u vizualizace tváře. A hlavně očí. Ty oči mluví. Není hezčí řeči. 
05.02.2013 16:20:39
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one