Vaši Naši
10df3c2429e1f48c4200b3d877dd4842.jpg
Měl jsem jít k oční lékařce. Ale nešel jsem. Důvod je, že i kdyby mi naměřila nějaký ty dioptrie, tak bych stejně s tím nic nedělal. Brejle na dálku si nepořizoval. No proč asi? Protože bych přestal vidět světýlka u lidí. Takové něco jako aury. Proč rád koukám z okna? Protože po chodníku choděj lidi. Není jich tady přehnaně moc a můžu se na ně soustředit. Teď v noci je to taky dobrý. Zrovna šel směrem na Skalku jeden kluk se světlemodrým světýlkem. I nad hlavou. 

Má to ale nevýhodu. Někdy když se omylem dostanu mezi lidi, který nějak divně vyzařujou, nejde jen o to světlo, to asi je jenom jediný víc viditelný, tak je mi zle. Popadne mě vztek třeba. Nebo naopak se mi uplně vybijou baterky. Nějakým těm koncertům a plným hospodám se už dávno vyhýbám. Nevím, proč bych to riskoval. A uváděl se do nepříjemných stavů. Když to není vůbec nutné. 

Samo sebou nevidím ta světýlka furt. To jen když jsem v takovým rovnovážným stavu. A nezabývám se svejma oblíbenejma obsesema a že ještě něco musím, co jsem neudělal, udělal blbě a tak dál a dále a podobně.
05.08.2018 04:48:18
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one