Vaši Naši

včera - dopo - odpo - večer

_Krecek_v_ kole.jpg
včera

kurnik, kdy už ten Vlastik dodrží slovo. ty dva nový počítače tady měly bejt už dávno... jenže jemu do toho vleze cukrovka, záchvat, odvoz do nemocnice, dumání nad tim, jak konečně musí shodit. no a pak jako jsou ty nový PC nepodstatný. když on přežil podobný stavy, jako Honza nepřežil, přičemž je o deset let starší než já. čili o 10 + 6 = 16 let starší, než byl Honza, když umřel. no, a díky tomu šrotu mi zas aspoň secvakávaj nějaký věci, kterejch je tolik, že je zbytečný to veřejně zmiňovat. prostě všechno má svůj význam, ale ty významy se nedaj jen tak odchytnout. motaj se jak křeček v bubnu šlapacím, tak dlouho šlape milej křeček, až je furt na stejným místě. ale už je to starej křeček a nemá z toho nervy. čili jeho význam pozbude významu a je to klídek. prostě to zapadne do tý řeky, která si klidně plyne (řeku furt řešim, proto se mi tady zjevila, kapku logicky nesmyslně) a taky se o ní neví odkud kam a proč, i když chytrolíni to věděj, kde má pramen, kde ústí do móře. no. jenže viděj v hlavě cosi na mapě, ne tu řeku. kdyby čučeli na reál řeku, nehledě na to, že je to nejsilnější ze skrytých významo-křečků, tak jim dojde, že se fakt neví odkud a kam. jen jde o ty pocity z tý řeky, jaký člověk má. jestli ten významo-křeček dře nebo zapadne do skládačky a je klid.

dopo

volal Vlastík, že je na umření. odešel z nemocnice na reverz. krev v plících, nějaký jedy v krvi etc., to jako hnedky člověkovi spraví náladu. to je bejvalej muž mý bejvalý ženy, čtvrt hodiny mi řikal, co mu je. náramný. asi za nim budu muset zajít. aspoň lehce pohovořit, po tom telefonu je to blbý.

odpo

jsem si šlehnul neuroleptika a uplně odpadnul. už mě nebavilo furt je někde tušit a bejt atakovanej nějakejma souvislostma. teď mám hlavu uplně vymetenou a koukám na všechno jak vyvoraná myš. pakliže tedy zas neusnu. a nepropadnu se do černý tmy. nějaký to odcizení existencionalistů je asi proti tomuhle stavu docela čajíček. a přišla bejvalá žena a vedle v pokoji něco řešej s potomkem.

večer

tak Vlastík je už lepší. to drobet vyležel. ale klasika. přechozený cosi jako virosa, plíce down, furt musel do práce. teď znovu hovořil s potomkem po drátech. tak snad se to v lepší obrátí. ty jeho stavy. vo umírání už nemluví, jen líčil, jak mu je. a nějaký ty jeho oblíbený podrobnosti. jak jel tramvají, kterým číslem a kam etc. prskala na něj nějaká osoba bacily a on se nebránil ani nenadával. kapku jsem tudle pasáž nechápal. že si nepřesednul, no. to je fuk. ... blbý je, že má to samý i jeho matka, které jezdí na nákupy a stará se o ní všelijak. ale postavil se k tomu čelem, tak se to snad vyléčí.
03.11.2014 15:27:56
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one