Vaši Naši
26. 2. 2010

To takhle seděli Randy, Stan a Hannah u stolu a chystali se zrovna zapíjet Randyho osvobození z rukou všetečných hlavologů, jak bylo po vzájemné dohodě naplánováno, když tu Stan tuze potemněl. Důvodem k náhlé změně jeho nálady byl Randyho počin, tedy způsob otevření láhve píva. Randy si strčil flašku do pusy a zátku secvak zubama. Stan, když to viděl, málem omdlel. Hannah se trochu vyděsila, co se děje, ale Stan záhy svůj kolaps neopomenul okomentovat, aby nedošlo k nějakému nedorozumění, jako tuhle nedávno, když psal Hannah sms z autobusu, že tam pěkně "hoří", ovšem měl na mysli "hovoří". Stan nedorozumění nevyhledával, a tak hned Randymu a Hannah začal vysvětlovat, proč teď zblednul jak stěna.

"Ty, Randy, mám pocit, že mě chceš voddělat, to neni od tebe moc pěkný. Asi bych ti měl vylíčit, kterak brutálně se ku mně onehdá zachovala dentistka MuDr Ellen Midnight, a určitě, až ti tuhle historku dopovím, další pivínko si otevřeš drobátko civilizovanějš." Stan nečekal, až mu storku spolustolovníci schválej či zaseknou, a hned se jal líčit hrůzy, které prožil na zubařském křesle sadistické zubařky, a zakončil to slovy: "Ta ženská mi normálně ve finále celou pusu zalepila plastelínou, že uděláme obtisky mýho chrupu nebohýho, provrtanýho srkz nasrkz všemožnejma vrtákama, co jich ta sadistka na pulpitu měla, já se dusil, škubal sebou jako v posledním tažení, ale drsná Ellen mi dál tu plastelínu páčila málem až do mozku, se divim, že jsem tu s váma, a ne už na pravdě boží. Takže Randy, jestli chceš, abys prožil podobný peklo jako já, dál si nejapně nič svý zoubky."

Chvilku po téhle příhodě panovalo u stolu ticho, ale pak se zase vše vrátilo do starých dobrých kolejí. Stan málokdy vydrží mít stres, rád ho pošle dál, a pak jde hned všechno snáze. No, někdy taky ne, to v případě, že vystresovaní jsou ti, se kterými se tak bezelstně a altruisticky podělí o údaje o své momentální mentální situaci.
08.06.2013 12:37:48
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one