Vaši Naši

Kozák a Hájek

hajek-kouri.jpg
tak mám takový pocit, že Jan Kozák, který si řiká gnostik, je docela nebezpečnej magor. v knížce z roku 2001 "Kořeny indoevropské duchovní tradice " mj. píše:

Židovství je možno charakterizovat jako ideologii a víru těch bytostí, které nepochopily a odmítly základní moudrost školy člověka - uctívání zákona karmy... Je pochopitelné, že takováto "dharma" narážela všude, kde se Židé objevili a získali vliv, na rozhořčený odpor domácího obyvatelstva. U všech probuzených to bylo principielně filosoficky od počátku, u "strakatých Lábanových krav" vždy teprve v důsledku činů, pramenících z takovéto "víry". Vytunelovaná a zadlužená státní pokladna, fingované krachy peněžních ústavů, při kterých přišly miliony lidí o své celoživotní úspory, všeobecný nárůst kriminality a prostituce, narůstající beztrestnost zlodějů, vrahů a podvodníků a jejich stále rostoucí chuť proto obvykle končívaly "krvavým potrestáním" viníků - sekáním rukou zlodějů, věšením vrahů, věžněním podvodníků atd. Krev coby "znamení boží" má proto v židovství ještě druhý, zcela světský výklad - je jím spojenectví všech takto pronásledovaných "mučedníků svobody".

se mi vůbec nechce věřit, že je možný, aby něco takovýho u nás vyšlo. a ono jo. a to je jen krátká ukázka, na podobnou strunu to je celý. absolutně nic nechápu. takový sláty jsem ještě neviděl. přeci se nepíše rok 1940 nebo tak. a tohle mi tedy taky vzalo dech:

"Starý zákon" nikdy neexistoval samostatně, bez zákona "Nového" - obě dvě tyto židovské knihy vznikly zároveň v rámci jednoho přisvojovacího záměru, který měl dokázat, že spása a Spasitel mají svůj kořen v židovství. Právě proto jsou také oba díly Bible patřičně textově propojeny.

prostě co stránka, to podobný dělo. a aby toho nebylo málo:

Vzdělávací kurzy se konají v Praze 1 x 2 hodiny týdně, školné za jeden semestr 1000 Kč (přednášky), nebo 3500,- Kč (výuka sanskrtu + přednášky). Zájemci nechť se hlásí na telefonním čísle: 605 26 60 45 nebo na adrese mgr.jan.kozak@seznam.cz

vedoucí projektu: Mgr. Jan Kozák

http://www.gnostica.cz/skola.html

---------------

Petr P. Hájek, to je tedy krasojezdec a expert. touhle pasáží knihy o „mediokracii" a apokalypse „Smrt v sametu" opět dokazuje, jak dokonale umí propojit zdánlivě nesouvisející „fakta" a krásně to nasvítit a vygradovat pointu:

Každý pokus o „modernizaci", jehož extrémním případem je odpadlictví, končí „smrtí ve středu", sebezničením. Toho jsou si vědomi ortodoxní židé, když odmítají Stát Izrael, vytvořený z hlediska pravověrného judaismu zcela svévolně. Stejně tak to vědí konspirátoři proti katolické církvi, když pomocí odpadlické „páté kolony" prosadili a zrežírovali „modernizační" II. Vatikánský koncil. Tutéž metodu použil Václav Havel při konspiraci proti Václavu Klausovi v takzvaném Sarajevském atentátu. Oficiálně šlo vnitřním i vnějším spiklencům rovněž o očistu a modernizaci Občanské demokratické strany.

a teď příde ta zásadní poučka, i když je to teprve strana 28:

Zákon odpadlictví je však neúprosný: buď se spiklencům podaří zničit Matku, nebo jsou vytlačeni, osamostatní se - a pak dříve nebo později zahynou.
05.11.2014 07:55:15
stanislav vasina
stanislav.vasina@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one